03.01.2018 09:28

Vítejte v novém roce 2018

Především přejeme všem našim stálým i novým zákazníkům mnoho zdraví a úspěchů v roce 2018.

Přejeme Vám, aby naše služby sloužily výhradně k užitečným potřebám hospodaření s nemovitým majetkem a ne k řešení sousedských sporů. Ale i to je život a i těmto problémům je potřeba se postavit.

V souvislosti s novelami předpisů v oblasti katastru nemovitostí, občanského zákoníku a stavebnictví jsme upravili náš ceník pro rok 2018. Budete překvapeni, že některé položky se snížily , ale žádné nezvýšily. Ceník najdete v záložce Služby.

Jistě potěší zvýšení slevy pro stálé zákazníky i pro souběh zakázek, který lze uplatnit při domluvení více zakázek v jednom katastrálním území v jednom termínu. Sleva pak platí pro všechny geometrické plány takto vyhotovované.

Upozorňujeme, že našim novoročním předsevzetím letos je takto postavený ceník dodržovat. Dosud jsme se drželi nejnižších možných cen,  v čemž při nových předpisech, především o postupech při jednání a lhůtách, nemůžeme pokračovat. Chceme, aby výsledek naší práce byl komplexní a vedl k vyřešení vašich problémů a potřeb.

Vždy jsme stavěli naše služby na rychlosti a operativnosti , na individuálním jednání se zákazníky tak, aby je řešení co nejméně časově zatěžovalo. Zakázky jsme schopni sjednávat přímo u zákazníka a také hotovou zakázku přímo zákazníkovi předáváme.

Další snahou naší firmy je, řešit zakázky komplexně. Jsme schopni zajistit pasport staveb a jeho vyřízení na stavebním úřadu. Vyhotovíme pro Vás kupní, darovací a směnné smlouvy. Na základě plné moci za Vás budeme jednat s katastrálním úřadem.

Na základě letité spolupráce s ověřenými realitními makléři, odhadci nemovitostí, finančními poradci, architekty a projektanty Vám můžeme vyřešit většinu jednání s úřady a bankami.

Tak bez obav oslovte naši firmu a svěřte své problémy našemu týmu odborníků.

Těšíme se na naše stálé i na nové zákazníky a jsme připraveni.

 

 

—————

Zpět


Kontakt

Zeměměřické práce - Ing. Jana Nováková

Havlíčkova 896
Moravské Budějovice
676 02
IČO: 63431581


+420 603 311 090 

Ocenění Spolehlivá firma

 

Ocenění Spolehlivá firma